Çayırova Oto Çekici

Çayırova Oto Çekici

Çayırova Oto Çekici

Çayırova oto çekici hizmetlerini diğer ilçelerde olduğu gibi aynı kalitede sunan firmamızın bir özelliği merkez ofisinin Gebze’de olmasıdır. Çayırova oto çekici için bölgeye hazır daimi çekici araçlarımız bulunmaktadır. Çayırova'da bugüne kadar en çok araç çekici hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Soluksuz aralıksız yıllardır kaliteden hiç ödün vermeden trafik çekicisi desteğimiz devam ediyor.

Çayırova Oto Çekicisi Araç Özellikleri


Otomobil tarzında kısaca B sınıfı ehliyet ile kullanılan bütün araçlar için Oto Çekici hizmetleri yoğunlukla kullanılmaktadır. Oto kurtarıcının arkasında aracı rahatlıkla çekebilmek için kurulmuş olan bir adet vinç bulunmaktadır. Hidrolik sistem aracılığı ile araç bulunduğu yerden alınarak kasaya yükleme işlemi yapılmaktadır. Bu sırada araçta bulunan vinç maksimum 12 tona kadar çekebilme işlemi yapabilmektedir. Ayrıca 2 adet özel donanımlı veya platformlu çekici de bu araçta bulunan diğer bir özelliktir.

Daha büyük araçlar içinde oto çekici, araç kurtarma hizmetleri sunuyoruz. Böyle durumlarda sizlere aracınızın büyüklüğüne göre oto çekici gönderilmektedir. Kamyonet ve 30 kişilik otobüsleri çeken oto çekicilerin arkasında bulunan vincin gücü daha yüksek olarak tasarlanmıştır. Maksimum 25 ton kadar işlem yapılması sayesinde büyük araçlar rahatlıkla çekilebilmektedir.

Kaza sırasında kimi zaman araçlar yol dışına çıkabiliyor, böyle bir durumda aracın çekilebilmesi için çekiciye büyük iş düşmektedir. Araç Çekicilerin, tasarım bakımından gücünün yüksek olması, bu aşamada yol yardımı sunan firmaların da işlerini kolaylaştırmaktadır.

Oto kurtarıcı araçları tasarımı bakımından da farklılık göstermektedir. Çatallı yükleyici ve kaldır götür gibi çekiciler de bulunmaktadır. Bu şekilde tasarlanan araçlarda kullanmış olduğunuz arabanın altında bağlanma yapılır ve araç havaya kaldırılarak kasaya yükleme işlemi gerçekleştirilir. Sunulan özelliklerin bir hayli fazla olması yol yardımı sunan firmaların da ne kadar ayrıcalıklı olduğunu göstermektedir.

Çayırova'da Oto Çekici Talepleri


Eğer sizde Çayırova araç çekici, oto kurtarma veya yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız, iletişim bilgilerimizden bizi aramanız yeterli olacaktır.

Aracınızın büyüklüğü, hasar durumu ve diğer faktörler dikkate alınarak, konumuza en yakın Çayırova oto çekici aracımız size destek olmak için yola çıkacak ve gerekli işlemler yapılacaktır. Kocaeli ve şehirdışı yakın bölgelere de oto çekici, yol yardım, araç kurtarma hizmetleri sunuyoruz, eğer Kocaeli dışı oto çekici, araç kurtarma, yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız, aynı şekilde bizi arayarak yol yardımı alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin profesyonel ekibimizle size yardımcı olalım.

->